Archiwum!

piątek, 21 grudnia 2012

Witam! :)

Tymczasem wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT! Pogody ducha, uśmiechu, cudownych prezentów, rodzinnego grona i czego sobie tam życzycie! :)
Choć to opowiadanie dobiegło końca ja wciąż zaglądam tu w wolnych chwilach i czytam komentarze od Was na poprawę humoru. Tęsknię za Wami i mam nadzieję że większość stąd jeszcze nie znudzona moją twórczość, zacznie czytać nowość i oceni jak mi idzie. :) Te oceny może mnie zmotywują do dalszego pisania... :)5 komentarzy:

 1. [SPAM]
  http://onedirection-opowiadaniee.blogspot.com/
  http://onedirection-opowiadaniebyklaraii.blogspot.com/ - wpadniesz pokomentujesz ? ; > Będziemy wdzięcze .

  OdpowiedzUsuń
 2. http://make-me-happy8.blogspot.com/
  http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/ ZAPRASZAM :*

  OdpowiedzUsuń
 3. SPAM ;D
  Zapraszam na mojego bloga http://mydreamofonedirection.blogspot.com/ . Nowy rozdział .

  ,,Kurczowo trzymaliśmy się foteli . Zastanawiałam się czy tak właśnie będzie wyglądał mój koniec . Nie chciałam tego , zwłaszcza teraz . Czułam napięcie wgniatające mnie w fotel , a potem ... "

  OdpowiedzUsuń
 4. Napisze tak.. Przez ostatni tydzień czytałam twojego bloga i muszę powiedzieć że bardzo mnie zaciekawiła. Co prawda popełni aż trochę błędów bo niektóre sprawy zostawały niezakończone ale to szczegół. będę bardzo wdzięczna jeśli przeczytasz również mojego bloga. Niestety nie wkleje tu linków bo pisze z telefonu :) do usłyszenia :*
  Alex

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością informuję, że na dolor-maldito.blogspot.com pojawił się nowy rozdział. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń